Osi?gni?cia
2019
1) Puchar ?wiata Strong-Man (Chiny- Xingguo) - 2 miejsce
2) Puchar Europy ?rodkowej Strong-Man (Czechy- As) - 2 miejsce
3) Puchar Europy ?rodkowej Strong-Man (Czechy- Caslav) - 1 miejsce
4) Mistrzostwa ?wiata S?u?b Mundurowych w wyciskaniu sztangi le??c (Wroc?aw) - 2 miejsce
5) Puchar Polski Strong-Man (Pot?gowo) - 1 miejsce
6) Aquasys Strongman Cup (Czechy- Zdar nad Sazavou) - 2 miejsce
7) Mi?dzynarodowe zawody w przeci?ganiu tira w parach (S?owacja- Vinicky) - 3 miejsce
8) Mistrzostwa Polski Strong-Man (Inowroc?aw) - 3 miejsce
9) Puchar Narodw Strong-Man (Zambrw) - 1 miejsce
10) Puchar Europy ?rodkowej Strong-Man (S?owacja- Sladkovicovo) - 2 miejsce
11) Puchar Europy Strong-Man (Litwa- Mariampole) - 5 miejsce
12) Pojedynek Polska vs Ukraina (Szumowo) - 1 miejsce
13) Puchar Slovanov (Slowacja- Koszyce) - 1 miejsce
14) Mec Matusa Caka (S?owacja- Trencin) - 1 miejsce
 
2018
1) Puchar Europy ?rodkowej w parach (Czechy- As) - 3 miejsce
2) Puchar Europy ?rodkowej (Czechy- Caslav) - 2 miejsce
3) Professional Strongman Challenge (Czechy- Praga) - 2 miejsce
4) Baltijos Galiuny Cempionatas (Litwa- Telsiu) - 3 miejsce
5) Puchar Narodw Strong-Man (?a?cut) - 2 miejsce
6) Puchar Narodw Strong-Man (K?obuck) - 3 miejsce
7) Oglnopolskie zawody Strong-Man S?u?b Mundurowych (Rumia) - 2 miejsce
8) Pojedynek Polska vs S?owacja (Miko?ajki) - 1 miejsce
9) Mistrzostwa Polski Strong-Man (Gda?sk) - 2 miejsce
10) Puchar Narodw Strong-Man (Kra?nik) - 1 miejsce
11) Puchar Narodw Strong-Man (Jelcz Laskowice) - 2 miejsce
12) Puchar Europy Strong-Man (Litwa- Marijampole) - 3 miejsce
13) Pojedynek Strong-Man Europa vs Ukraina (Ukraina- ?uck) - 2 miejsce
14) Puchar Europy ?rodkowej Strong-Man (S?owacja- Sladkovicovo) - 2 miejsce
15) Puchar Narodw Strong-Man (?ory) - 2 miejsce
16) Tatransky Silak (S?owacja- Poprad) - 1 miejsce
17) Puchar Europy Strong-Man (Ukraina- Dniepropietrowsk) - 3 miejsce
18) Puchar Europy Strong-Man (Ukraina- Kropivnitsky) - 1 miejsce
 
2017
1) Oglnopolskie zawody Strong-Man S?u?b Mundurowych (Rumia) - 2 miejsce
2) Puchar Europy ?rodkowej Strong-Man (Czechy- As) - 2 miejsce
3) Puchar Europy ?rodkowej Strong-Man (Czechy- Caslav) - 1 miejsce
4) Puchar Narodw Strong-Man (Mielec) - 2 miejsce
5) Best Nordic Strong-Man (?otwa- Olaine) - 11 miejsce (kontuzja)
6) Mistrzostwa Europy Highland Games IHGF (Francja- Bressuire) - 6 miejsce
7) Puchar Narodw Strong-Man (Zdu?ska Wola) - 2 miejsce
8) Puchar Europy ?rodkowej Strong-Man (Czechy- Zdar nad Sazavou) - 1 miejsce
9) Pojedynek Strong-Man Polska vs Ukraina (Miko?ajki) - 1 miejsce
10) Pojedynek Strong-Man Polska vs Europa (Wola D?bi?ska) - 1 miejsce
11) Mistrzostwa Polski Strong-Man (Gda?sk) - 3 miejsce
12) Puchar Slovanov (S?owacja- Zilina) - 2 miejsce
13) Puchar Narodw (Tarnogrd) - 2 miejsce
14) Puchar Europy ?rodkowej (S?owacja- Galanta) - 2 miejsce
15) Puchar Narodw (Opole) - 3 miejsce
16) Fina? Pucharu Europy ?rodkowej (S?owacja- Liptovsky Mikulas) - 1 miejsce
17) Pojedynek Europa vs Ukraina (Ukraina- Czernichw) - 2 miejsce
18) Mistrzostwa Polski S?u?b Mundurowych w wyciskaniu le??c (Wroc?aw) - 2 miejsce
 
2016
1) Halowy Puchar Polski Strong-Man (Gda?sk) - 6 miejsce
2) Puchar Europy ?rodkowej Strong-Man (Ukraina- Czerniowce) - 4 miejsce
3) Puchar Europy ?rodkowej Strong-Man (Czechy- As) - 4 miejsce
4) Puchar Europy ?rodkowej Strong-Man (Czechy- Caslav) - 2 miejsce
5) IHGF Continental Championship 2016 (Niemcy- Furstenwalde) - 4 miejsce
6) Puchar Europy Strong-Man w parach (Z?bki) - 2 miejsce
7) Puchar Polski Strong-Man w parach (Ryglice) - 1 miejsce
8) World Cup Strong-Man (S?owacja- Hniezdne) - 1 miejsce
9) Mistrzostwa Polski Strong-Man (Gda?sk) - 2 miejsce
10) IHGF Amateur Highland Games World Championship (Norwegia- Fefor) - 1 miejsce
11) Puchar Europy ?rodkowej Strong-Man (Czechy- Trutnov) - 1 miejsce
12) Puchar Europy ?rodkowej Strong-Man (S?owacja- Plostin) - 3 miejsce
13) Pojedynek Strong-Man ?l?zacy vs Grale (Nowy Targ) - 2 miejsce
14) Ukraine Open Cup (Ukraina- Rwne) - 1 miejsce
15) Final Scitec Strongest Team Challenge (Rumunia- Bukareszt) - 2 miejsce
16) Mec Matusa Caka (S?owacja- Trencin) - 1 miejsce
17) Mistrzostwa Europy w przeciaganiu tira (W?gry- Gyor) - 4 miejsce
18) IHGF World Games Strength Challenge (Chorwacja- Vodice) - 1 miejsce
 
2015
1) World's Strongest Man (Malezja- Putrayaja) - 3 miejsce w grupie eliminacyjnej
2) Puchar Europy ?rodkowej Strong-Man (Czechy- As) - 2 miejsce
3) Puchar Europy ?rodkowej Strong-Man (Czechy- Caslav) - 1 miejsce
4) Giant's Live (Islandia- Grindavik) - 4 miejsce
5) Mistrzostwa ?wiata Highland Games amatorw (Norwegia- Fefor) - 2 miejsce
6) IHGF World Strength Challenge (W?gry- Velence) - 1 miejsce
7) IHGF Stone Of Strength (W?gry- Celldomolk) - 1 miejsce
8) Puchar Narodw Strong-Man (Daleszyce) - 2 miejsce
9) Scitec European Strongest Team (Ukraina- Chernigiv) - 2 miejsce
10) Puchar Polski Strong-Man (Miko?ajki) - 2 miejsce
11) Strongman Summer Edition III (Lublin) - 1 miejsce
12) Puchar Polski Strong-Man (Ko?obrzeg) - 2 miejsce
13) Puchar Polski w parach (Lisia Gra) - 1 miejsce
14) Ukrainian Strongest Cup (Ukraina- Lutsk) - 2 miejsce
15) Strongman Champions League (Basznia Dolna) - 5 miejsce
16) Fina? Scitec European Strongest Team (Hiszpania- Madryt) - 1 miejsce
17) Mistrzostwa Europy w przeci?ganiu tira (Niemcy- Chemnitz) - 4 miejsce
 
2014
1) World's Strongest Man (USA- Los Angeles) - 4 miejsce w grupie eliminacyjnej
2) Scitec European Strongest Team (S?owacja- Dunajska Streda) - 1 miejsce
3) Giant's Live 2014 (S?upsk) - 3 miejsce
4) Mistrzostwa Polski w przeci?ganiu tira (Rawicz) - 3 miejsce
5) Puchar Polski Strong-Man (Zwole?) - 1 miejsce
6) Puchar Polski Strong-Man (Warka) - 1 miejsce
7) Mistrzostwa Polski Strong-Man (Augustw) - 2 miejsce
8) Strongman Champions League (?otwa- Olaine) - 1 miejsce
9) Mistrzostwa Polski Highlander (Le?ajsk) - 2 miejsce
10) IHGF Highland Games Strength Challenge (Rumunia- Satu Mare) - 1 miejsce
11) Puchar Polski Strong-Man (Miko?ajki) - 1 miejsce
12) Scitec European Strongest Team (Chorwacja- Cakovec) - 1 miejsce
13) Puchar Polski Strong-Man (Bytom) - 2 miejsce
14) Puchar Europy Strong-Man (Litwa- Marijampole) - 6 miejsce
15) Scitec European Strongest Team (W?gry- Tatabanya) - 1 miejsce
16) Fina? Scitec European Strongest Team (Hiszpania- Madryt) - 1 miejsce
17) Scitec European Strongest Team (W?gry- Budapeszt) - 1 miejsce
18) Fina? Pucharu Polski Strong-Man (Radzionkw) - 1 miejsce
 
2013
1) Proform Classic Festival (Uzbekistan- Tashkent) - 2 miejsce
2) Baltic Strong-Man Team (Litwa- Wilno) - 2 miejsce
3) Noc Silakov (S?owenia- Kranj) - 1 miejsce
4) Puchar Polski Strong-Man (B?onie) - 1 miejsce
5) Festiwal SFD (Wroc?aw) - 2 miejsce
6) Mistrzostwa Polski w przeci?ganiu tira (Milicz) - 2 miejsce
7) Mistrzostwa Europy Strong-Man WSF (Radzionkw) - 3 miejsce
8) Puchar Narodw Strong-Man (Grajewo) - 1 miejsce
9) Dru?ynowy Puchar Europy ?rodkowej Strong-Man (Ukraina- Lww) - 2 miejsce
10) Zawody Strong-Man (Bia?a Rawska) - 1 miejsce
11) Berlin Highland Games (Niemcy- Berlin) - 1 miejsce
12) Puchar Europy ?rodkowej Strong-Man (S?owacja- Zilina) - 3 miejsce
13) Zawody Strong-Man (Lublin) - 2 miejsce
14) Russelsheim Highland Games (Niemcy- Russelsheim) - 1 miejsce
15) Trebsen Highland Games (Niemcy- Trebsen) - 1 miejsce
16) Pojedynek Strong-Man Polska vs Europa (Skrzyszw) - 1 miejsce
 
2012
1) Mistrzostwa ?l?ska w podnoszeniu ci??arw (Tarnowskie Gry) - 1 miejsce
2) Puchar Polski Highlander (Gniew) - 6 miejsce
3) Indywidualne Mistrzostwa Polski w przeci?ganiu liny (Szczyrk) - 1 miejsce
4) Puchar Polski Highlander (Lidzbark Warmi?ski) - 4 miejsce
5) Fina? Pucharu Polski Highlander (Szymbark) - 2 miejsce
6) Puchar Europy ?rodkowej Strong-Man (Rac?awice) - 3 miejsce
7) Puchar Narodw Strong-Man (Kolno) - 2 miejsce
8) Baltic Strong-Man Team (Litwa- Birstonas) - 2 miejsce
9) Puchar Polski Strong-Man (Bia?a Rawska) - 2 miejsce
10) Mistrzostwa Polski Highlander (Ludwikowice K?odzkie) - 2 miejsce
11) Puchar Polski Strong-Man (Miejska Grka) - 1 miejsce
12) Mistrzostwa Polski Strong-Man w parach (Krynica Zdrj) - 2 miejsce
13) Mistrzostwa Polski Strong-Man (Radzionkw) - 1 miejsce
14) Puchar ?wiata Strong-Man (Litwa- Marijampole) - 5 miejsce
15) Puchar Polski Strong-Man (W?sosz) - 2 miejsce
16) Strongman Champions League (Bu?garia- Bansko) - 1 miejsce
 
2011

1) Puchar Polski Strong-Man (Brzeziny) - 4 miejsce
2) Puchar Polski Strong-Man (Lgi?) - 3 miejsce
3) Puchar Polski Strong-Man (Bogatynia) - 3 miejsce
4) Puchar Polski Strong-Man (?wierklaniec) - 2 miejsce
5) Fina? Pucharu Polski Strong-Man (W?sosz) - 2 miejsce
6) Puchar Polski Strong-Man (USA- Chicago) - 6 miejsce (Kontuzja kostki)

 
2010

1) Mistrzostwa Polski Strong-Man (Zabrze) - 1 miejsce
2) Puchar Polski Strong-Man w parach (Lgi?) - 2 miejsce
3) Puchar Polski Strong-Man (Twardogra) - 3 miejsce

 
2009
1) Pojedynek Gigantw (?d?) - 3 miejsce
2) Puchar Polski Strong-Man (Ciasna) - 1 miejsce
3) Puchar Polski Strong-Man (Z?otw) - 1 miejsce
4) Indywidualne Mistrzostwa Europy Strong-Man (Bartoszyce) - 5 miejsce
5) Mistrzostwa Polski Strong-Man (Trzebiatw) - 4 miejsce
6) Mistrzostwa Polski Strong-Man w parach (Krotoszyn) - 3 miejsce
 
2008

1) Puchar Polski Strong-Man (Miejska Grka) - 2 miejsce
2) Puchar Polski Strong-Man (Bartoszyce) - 8 miejsce
3) Puchar Polski Strong-Man (Sosnowiec) - 6 miejsce
4) Puchar Polski Strong-Man (Z?otw) - 1 miejsce
5) Puchar Polski Strong-Man (Popw) - 2 miejsce
6) Fina? Pucharu Polski Strong-Man (Cz?stochowa) - 8 miejsce
7) Mistrzostwa Polski Strong-Man do lat 21 (Che?m?a) - 1 miejsce